Hakkımızda

Hakkımızda

1977 yılında kurulan ve 1994 yılı itibari ile personel taşımacılığı ve VIP hizmetleri olarak varlığını sürdüren ŞENNİK TURİZM günümüzün en lüks araçları ile TÜRKİYE sınırları içerisinde hizmet vermektedir.

ŞENNİK TURİZM, 1994 yılından bugüne TÜRKİYE genelinde  Personel Taşımacılığı, Havaalanı Transferleri, Şehir içi ve Şehirler arası turlar, VIP hizmetleri gibi taşımacılık alanında her türlü hizmeti sunmaktadır. Sürekli kendisini yenileyerek, filosunu zamanın teknolojisine uygun lüks araçlar ile destekleyerek hizmet veren ŞENNİK TURİZM, kaliteli, güvenli, güler yüzlü, bir hizmeti kendisine ilke  edinmiştir. 500 Adet Otobüs,minibüs ve 11.000'i aşkın koltuk kapasitesi ile (300 adet ŞENNİK TURİZM'in öz malı olup) TÜRKİYE genelinde hizmet vermektedir

ŞENNİK TURİZM 1994 yılından 2012 yılına  kadar kullanmış olduğu İstikbal Turizm adı altında hizmetlerini sürdürmekteydi. 2012 yılında alınan bir karar ile ünvan değişikliğine gidilmiş ve şirket'in kurucu ailesenin soyadı olan ŞENNİK adını almış ve ŞENNİK TURİZİM olarak değiştirilmiştir.

Kalite Yönetim Sistemleri ISO 10002:2014 ISO 14001:2004 OHSAS 18001 belgesine sahip olan ŞENNİK TURİZİM, Siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteli ve güvenli bir hizmet sunabilmek için filosunu sürekli yenilemektedir. Hizmet veren araçlarımız denetim ekiplerimiz ve yöneticilerimiz tarafından düzenli olarak denetlenmektedir ve müşteri taleplerine uygun olarak güncellenmektedir.

ŞENNİK TURİZM hizmet verdiği işletmelerin faaliyetlerine ve yoğun iş temposuna paralel olarak idari birimi bünyesinde bir ulaştırma birimi oluşturarak, şoförlü binek araçlar ile hizmet sunmaktadır. Sektördeki tecrübelerimize dayanarak hizmet verdiğimiz işletmelere hem hizmet kalitesi, hem  ekonomik yönden katkılar sağlandığımızı yaşayarak görmekteyiz. Aynı kapsamda Günlük Şehir içi turları, Şehirler arası ulaşım transferlerinizde hizmetlerimiz dahilindedir.

40 yıldır güçlü araç filosu ve donanımlı kadrosu ile müşterilerine maksimum müşteri menuniyeti sağlayacak hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.